Dokuyucu oto, doto

Kahramanmaraş oto kaporta, boya ve pasta
Kahramanmaraş kaporta, boya, pasta cila
Kahramanmaraş kaporta, boya, pasta cila
Kahramanmaraş kaporta, boya, pasta cila

-KAPORTA ONARIMI VE ŞASİ İŞLERİ

     Servisimiz, bünyesinde bulunan uzman personeli ve son teknoloji ürününe sahip donanımı ile tüm kaporta hasarlarına 1999 yılından beri profesyonel çözümler üretmektedir.Her marka, model binek ve     ticari aracın yedek parça temini ve montajı firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç durumuna göre orijinal, isteğe bağlı olarak da yan sanayi parçaların temini mümkündür.

    Servisimizin kaporta bölümünde, bir aracın, kaporta aksamlarında çarpılma, ezilme, eğilme, çürüme nedeni ile oluşan kusurlar, çeşitli aletler kullanılarak, eski standart yüzey düzgünlüğüne getirilir.     Aracın gerekli sac işleme, kesme, presleme, kıvırma, ısıtma ve kaynak işleri yapılır, boyalı yüzeylerdeki küçük hataları, boyaya hasar vermeden düzeltilir. Tamir esnasında araçlarda, kapı ve kapak     başlıklarının ek yerleri, kenarları ve diğer kısımları çeşitli yöntemlerle tamir edilir ya da değiştirilir, kapı ve kapak ayarları yapılır. Tamir edilen yada değiştirilen dış aksamlar boyaya hazır duruma getirilmek     üzere zımparalanır, formunu yitirmiş olan ürün yada araçlar kusursuz ve yüzey düzgünlüğü sağlanmış olarak orijinal şekline getirilir. Onarımı yapılamayacak şekilde çürüyen kaporta parçalarının ise     değişimi yapılır.

      

    -ELEKTRİK - ELEKTRONİK İŞLER

      Servisimizde, araçlarda sürekli gelişmekte olan ve bakımı gittikçe farklılaşan ve zorlaşan elektronik sistemler uzman personel tarafından onarılmaktadır. Sürekli eğitime tabi tutulan personelimiz ile     aracınızdaki aküden alternatöre, far sisteminden lambda sensörüne, marş motorundan elektronik olarak yönetilen püskürtme sistemlerine kadar tüm elektronik sistemler için servis vermekteyiz.

    -MEKANİK - MOTOR İŞLERİ

    DOTO, Dokuyucu Oto olarak uzman personelimizle fren sistemlerinden amortisörlere, filtrelerden lastik kontrollerine kadar tüm motor mekanik sistemlerinizin bakımını en modern test cihazlarını     kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Buna ek olarak tüm mekanik parçaları ilk donanım kalitesinde servisimizden elde edebilirsiniz.

    -BOYA VE PASTA CİLA İŞLERİ

    -Düzeltme işlemi biten araçlar hazırlık bölümünde boyaya hazırlanmaktadır.Hazırlık bölümünde tamamen su kullanılmadan kendinden vakumlu kuru zımpara sistemi kullanılmaktadır. Kullanılan kuru     zımpara sistemiyle araçların zeminlerinde oksitlenmenin önüne geçilmekte ve hızlı bir hazırlık yapılmaktadır.Hazırlık aşamasında kullanılan malzemeler son sistem olup AkzoNobel ve Standox ürünleri     kullanılmaktadır. Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları RENK BİLGİSAYARI yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRINLI BOYAMA SİSTEMİ ile     giderilir. Fırınlı boyama sistemi, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek     boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Fırınlı boyama sisteminde aracın boyama işlemi bittikten sonra, 45 Dak. 65°C ısı verilerek kurutma işlemi yapılmaktadır.

-Tüm sigorta şirketlerinin hasar onarımı ve hasar dosya takibi yapılır.

 

 

Ɛ``︀ᜀ£@$ࠀॡӬ˿ӿ䀀Ɵ 污ࠀǤŰ³ƐꌀȃሁCambria Mathe MSSerifndldCambria Mathe MSSerif Black BTT豈